Fjolla dhe Fisniku ndahen?! Biznesmeni ‘zhduk’ fotot me këngëtaren

Fjolla dhe Fisniku ndahen?! Biznesmeni ‘zhduk’ fotot…

Fjolla Morina është një nga këngëtaret e cila kohët e fundit është bërë lajm kudo në protale. Që pas skandalit ku u konstatua me armë zjarri në mjet, Fjolla po bën bujë kudo. Pas arrestimit Fjolla bëri publike historinë e dashurisë me biznesmenin Fisnik Syla. Kujtojmë se vetëm para pak ditësh, këngëtarja u lirua nga paraburgimi, teksa gjykata ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për ekstradimin e saj.

Mirëpo veë kësaj, Fjolla si duket është ndarë nga Fisniku, bashkëshortin me të cilin u martua parapak kohësh në një ceremoni super të mahnitshme. Themi kështu pasi në një kërkim të vogël në “Instagram”, u vu re se Syla ka fshirë të gjitha fotot dhe videot me Fjolën, ndërsa kjo e fundit ka mbyllur profilin e saj.

Gjithashtu Fisniku nuk ndjek as vajzën e madhe të Fjollës, duke shtuar akoma më shumë dyshimet se dyshja mund të jetë ndarë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit