Flakët 'përpijnë' automjetin, dyshimet e para

Flakët ‘përpijnë’ automjetin, dyshimet e para

Një automjet është shkrumbuar nga flakët gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Tregtare” në lagjen nr.11, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion zyrtar për shkaqet e ngjarjes, ndërkohë që policia dyshon për zjarrëvënie të qëllimshme./newsbomb

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit