FOTO/ Ky është i riu që vdiq në duart e policisë së Tiranës

FOTO/ Ky është i riu që vdiq…

Lear Kurti, 32-vjeçari ka ndërruar jetë në komisariat dhe jo në spitalin e Traumës siç u raportua në njoftimin e Agjencisë Policore të Mbikëqyrjes.

Në momentin që ka mbërritur në spital trupi i tij ka qenë i pajetë. Mësohet se po merren në pyetje efektivët që e kanë shoqëruar. Dyshohet se shkak i vdekjes mund të ketë qenë një arrest kardiak por ende po kryhen ekspertizat mjeko-ligjore.

Në media janë publikuar dhe fotot e të riut.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit