FOTOT/ Dhallë e kafe! Deputetët rrinë në kafe edhe pa maska, shikoni çfarë bëhej në Parlament sot

FOTOT/ Dhallë e kafe! Deputetët rrinë në…

Kuvendi i Shqipërisë kishte sot seancën e fundit parlamentare për këtë sesion.

Disa prej deputetëve të pranishëm sot u paraqitën me maskë dhe e mbanin vënë, ndërkohë të tjerë nuk shqetësoheshin shumë.

Disa prej tyre e respektonin distancimin social, ndërkohë që shumë të tjerë uleshin pranë edhe pa maska.

Në disa foto të shprekura nga LSA, shihen deputetët në kafenenë e improvizuar me tavolina në ambientet e jashtme të Parlamentit.

Ata shihen teksa konsumojnë kafe e ujë, ndërsa vëmendje tërhoqi ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, që po pinte dhallë në tavolinë.

[ngg src=”galleries” ids=”226″ display=”basic_imagebrowser”]/Gazetaatdheu.com/

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit