Fotot nudo, shndërrimi ndër vite i modeles 43-vjeçare

Fotot nudo, shndërrimi ndër vite i modeles…

Kelly Brook është një nga modelet britanike më të njohura në botë. Ajo e nisi karrierën e saj në modelim në moshën 16-vjeçare.

Brook fitoi një konkurs bukurie në të cilin mamaja e saj kishte marrë pjesë, dhe karriera e Kelly-t është bërë më e fortë.

Sot ajo feston ditëlindjen dhe mbush plot 43 vjeçe, por gjithsesi duket në super formë.Kelly u votua si gruaja më seksi në botë e FHM në vitin 2005.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit