FOTOT/ Zjarr i madh në Sarandë, flakët drejt zonës së marinës

FOTOT/ Zjarr i madh në Sarandë, flakët…

Një zjarr i madh ka shpërthyer në Sarandë mbrëmjen e sotme.

Vatra e zjarrit ka rënë në lagjen Limjon, ndërkohë që flakët vijojnë të përhapen.

Flakët janë përballë me portin e mallrave, ndërsa teksa digjen shkurre, zjarri shkon drejt godinave të marinës.

Kjo zonë pak kohë më pare është dhënë me koncension dhe sipas burimeve jo zyrtare është projektuar për t’u ndërtuar një qytezë turistike.

[ngg src=”galleries” ids=”231″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]/Gazetaatdheu.com/

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit