Georgina Rodriguez, e vetmja argjentinase që nuk feston fitoren e Kupës së Botës

Georgina Rodriguez, e vetmja argjentinase që nuk…

E dashura e yllit portugez Cristisno Ronaldo, Georgina Rodriguez duhet të hetë me siguri e vetmja argjentinase që nuk feston fitoren e Kupës së Botës. 

E lindur në Buenos Aires dhe e lidhur me Ronaldon që prej vitit 2016 me të cilin ka edhe tre fëmijë. 

Prej 7 vitesh na e merr mendja se Georgina do jetë një tifoze e zjarrtë e Portugalisë, duke harruar kështu vendlindjen e saj. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit