Gjatë kërcimit shokët e hodhën në ajër, por nuk e pritën! Dhëndri bie në tokë dhe lëndohet

Gjatë kërcimit shokët e hodhën në ajër,…

Një ngjarje aspak e këndëshme që për pak do të përfundonte edhe në tragjedi është regjsitruar në një dasëm rumune. Mësohet se gjatë festës në lokal, duke kërcyer dhëndri është hedhur në ajër nga shokët e tij, por nuk kanë arritur t’a prisnin dhe për pasojë dhëndrri bie në tokë dhe lëndon shpinën. Momenti është regjistruar nga kamerat dhe tashmë po bënë namin në rrjetet sociale.

Siç shihet edhe në video, nusja dhe dhëndrri po vallëzojnë për mrekulli,por disa minuta më vonë, bashkëshorti i saj, Liviu Filimon hidhet në ajër dhe bien në tokë duke thyer shpinën. Dhëndri është duke u trajtuar në spital, teksa si pasojë e incidentit ai nuk mund t’i lëviz këmbët.

https://videos.dailymail.co.uk/video/mol/2021/09/22/1234107267003141599/640x360_MP4_1234107267003141599.mp4

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit