Gjendet i vdekur një burrë në Sarandë, zbardhet identiteti

Gjendet i vdekur një burrë në Sarandë,…

Një 70-vjeçar është gjendur pa shenja jete në banesën e tij. Shtetasi Jani Dhima jetonte në fshatin Çukë në Sarandë. Në trupin e të ndjerit nuk janë gjetur shenja dhune apo plagë nga armë zjarri.

Dyshohet se 70-vjeçari ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Jani Dhima ka punuar si mësues në fshatin Çukë dhe aktualisht jetonte i vetem, pasi të 5 fëmijët e tij janë emigrantë në Greqi.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit