Gjyshi përdhunoi dhe vrau mbesën 3 vjeçe | Thellohet skandali për ngjarjen tronditëse

Gjyshi përdhunoi dhe vrau mbesën 3 vjeçe…

Detaje të reja tronditëse mbi vrasjen e 3-vjeçares në Mersin të Turqisë janë bërë me dije nga mediat. Gjyshi përdhunoi, vrau dhe më pas groposi në pyll mbesën 3 vjeçe, ishte rezultati gjatë hetimeve.

Trupi i pajetë i të miturës u zbulua jo shumë larg çadrës ku jetonte me familjen e saj. Gjyshi i idrntifikuar si Hasan Yagal u vu në pranga pasi në qafën e të miturës të quajtur Myslyme u gjet pështyma e gjyshit të saj.

Ai pretendon se thjesht e ka puthur, por ekspertët dyshojnë se fëmija mund të jetë abuzuar seksualisht. Nëna e vajzës deklaroi para policëve se 3-vjeçarja dhe vajza tjetër më e madhe nuk ishin fëmijë të burrit, por të vjehrrit, i cili e ka përdhunuar kur i shoqi ishte në ushtri. “Nuk tregova sepse kishim frikë”, ka thënë gruaja sipas shtypit vendas.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit