Goxhaj: Është e vërtetë që Dosjen në DASH për Non Grata të Berishës e ka përgatit Rama, Basha nëpërmjet Networkut Soros

Goxhaj: Është e vërtetë që Dosjen në…

Video live në FB dhe Insta sot para mesnate (pas Emisionit Opinion të Lavazhit të Fevzos) ?

AJO QË NUK LEJOHET TË DINI PREJ 2 MUAJSH NË LOJËN E NDYRË TË SOROS DHE PSE MË MBAJNË NË CENSURË ?

Është e vërtetë që Dosjen në DASH për Non Grata të Berishës e ka përgatit Rama, Basha nëpërmjet Networkut Soros pas Presidencës Trump. E kam thënë 1 orë para se të dilte Berisha në konferencë për shtyp atë ditë ?

Por plasja e saj në 19 Maj nuk ishte vepër as e Ramës dhe as e Lylit por e 2 personave të tjerë të Soros: Veliaj dhe Johnas Rolett në 18 Maj ?

Plasja në 19 Maj nuk ishte në planin as të Ramës dhe as të Bashës. Ata kishin një plan tjetër të ndyrë për bashkëqeverisje për shpimin (vaksinimin e të gjithë shqiptarëve, ku Tritani i Preshit ishte planifikuar për Ministër Shëndetësie dhe ka detyrime pazaresh të hershme tek ndërkombëtarët që kanë gatuar helmin për fëmijët e shqiptarëve).

Ja pse them unë që të gjithë analistat që diskutojnë për Soros dhe Berishën ja fusin kot se as ja kanë idenë se çfarë luhet dhe le më të dinë se kush është Johnas Rolett (as ja keni idenë se kush janë aktorët e vërtetë kundër shqiptarëve në networkun Soros) ndaj dhe informacioni që ju japin është thjesht çorbë e prishur që t’ju prishin mendsh ?

Dhe ja pse Evi Kokalari nuk ua përmendi kot Veliajn 2 ditë më parë (dhe disa nga ju thanë me shpoti “ja po na thotë gjëra të reja që s’i dimë”). Evi nuk flet kot, di pa thotë dhe thekson.

Prandaj unë jam nën censurë pikërisht që ju të mos e dini lojën e madhe dhe të ndyrë që po luhet në kurriz të Shqipërisë nga Mafia Soros dhe klyshët e saj në Shqipëri në të gjithë krahët e politikës shqiptare madje ata kanë penetruar edhe brenda gardhit të Berishës ?

Nejse këtë javë kam disa video të mira live duke filluar që sot në mbrëmje pas emisionit të Fevzos ?

Gjths mos harroni që të Shtunën në 17:00 kemi protestën kundër Green Pass kundër vaksinimit me detyrim

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit