Goxhaj tregon 5 arsyet pse duhet të jetë Basha president i Rilindjes

Goxhaj tregon 5 arsyet pse duhet të…

Përmes një postimi në Facebook, avokati Altin Goxhja ka treguar 5 aryse se pse Lulzim Basha duhet të jetë president i Rilindjes.

Sipas tij një nga arsyet është se ka shkretuar opozitën.

Postimi i plotë i Goxhajt:

5 arsye pse Basha e meriton të jetë President i Rilindjes:

1. Shkretoi Opozitën dhe mbajti në pushtet Rilindjen minimumi 12 vjet…

2. I Shiti Rilindjes 4 palë Zgjedhje (2015-2021), Drejtësinë, 61 Bashki, mbështetje për shitjen e detit Jon Greqisë, etj, etj.

3. Është klysh besnik i Soros.

4. Është i gatshëm të dekretojë vaksinimin nga 10 doza edhe të foshnjave të gjirit, ngritjen e kampeve të përqendrimit, dhe çdo çmënduri tjetër.

5. Rilindja nuk ka kandidat më të mirë

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit