Grabitën dhe dhunuan italianin, e pëson keq banda e të rinjve shqiptarë

Grabitën dhe dhunuan italianin, e pëson keq…

Një bandë e të rinjve shqiptarë është ndalur nga autoritetet italiane. Mësohet se në pranga kanë rënë 2 shqiptarë dhe 1 maroken. Mësohet se të rinjtë në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kryenin grabitje të ndryshme. Rasti i fundit, ishte grabitja dhe dhunimi i një 17-vjeçari italian në sy të të dashurës së tij. Ngjarja në fjalë, bëhet me dije se ka ndodhur në parkun publik të Carbonera. Sipas trevisotoday.it, 17-vjeçari italian po shijonte momentin me të dashurën e tij, në momentin që njëri nga shqiptarët, vetëm 18 vjeç iu afrua italianit e dhunoi dhe më pas e grabiti. Në përforcim, 18-vjeccari shqiptar kishte edhe 20-vjeçarin po nga Shqipëria dhe marokenin 19-vjeçar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit