Grabitet shtëpia e këngëtares së njohur Vaçe Zela, grabitësit nuk lënë gjë pa marrë

Grabitet shtëpia e këngëtares së njohur Vaçe…

Shtëpia e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Vaçe Zela ka rënë pre e vjedhjes. Persona ende të paidentifikuar nga policia, kanë vjedhur shtëpinë e këngëtares në Tiranë, e cila është ndarë nga jeta në muajin shkurt të vitit 2014.

Mësohet se autorët kanë marrë një medalje të Vaçe Zelës,  një laptop, si dhe një ore të bashkëshortit.

Ngjarja u shënua një ditë më parë, teksa banesa ndodhet tek “Pazari i Ri” në kryeqytet.  Ishte motra e këngëtares ajo e cila konstatoi vjedhjen në shtëpinë e këngëtares së njohur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit