Grida Duma lë mandatin?! Zëra se deputetja e PD do të zërë vendin e Sokol Ballës në TCH

Grida Duma lë mandatin?! Zëra se deputetja…

Në media po përflitet se deputetja e PD Grida Duma do lërë mandatin e deputetes për t’u katapultuar në Top Channel. Thuhet se deputetes i është ofruar roli i moderatores së emisionit politik të moderuar deri pak ditë më parë nga Sokol Balla në këtë televizion.

Ky i fundit i mbylli marrëveshjet me Lori Hoxhën dhe duket se Duma do të kalojë nga spektri politik në atë mediatik.

Deputetja e PD nuk ka reaguar ende në lidhje me lajmin.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit