Gruaja “fut e bjerë” burrit, e rreh duke e bërë për spital

Gruaja “fut e bjerë” burrit, e rreh…

Një burrë nga Gjakova është parë i shqetësuar, teksa ka denoncuar në polici dhunën që i ushtronte gruaja. Mësohet se burri është rrahur aq shumë nga gruaja, ndërsa është nisur me urgjencë në spital ku dhe ka marrë trajtimin e duhur mjekësor. Policia ka nisur hetimet për rastin, teksa gruaja që i ka ushtruar dhunë burrit tashmë është vënë në prangat e efektivëve të Kosovës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit