Gruas i humb burri: U largua nga banesa dhe nuk u kthye më

Gruas i humb burri: U largua nga…

Në qytetin e Vlorës është shpallur i zhdukur një 57-vjeçar. Denoncimin për humbjen e shtetasit N.Sh., e ka bërë bashkëshortja e tij, shtetësja me iniciale B.Sh. Sipas gruas burri është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Policia:

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, shpallën në kërkim shtetasin N.Sh., 57 vjeç, pasi ka bërë kallëzim shtetasja B.Sh., se është larguar nga banesa bashkëshorti i saj. Punohet për gjetjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit