Hajdutët shembin murin e banjos së Apple Store dhe vjedhin 500 mijë$ Iphone

Hajdutët shembin murin e banjos së Apple…

Dy persona kanë grabitur një dyqan shitjes të pajisjeve Apple. 

Në dyqanin e Apple Store ku ndër të tjera shiteshin edhe aparate kafeje dhe aksesorë të tjerë për adhuruesit e kafesë, hajdutët mundën të merrnin 436 iPhone me vlerë rreth 500,000 dollarë. 

Ata u futën duke shembur murin e banjos, riparimi i të cilit do t’u kushtojë pronarëve rreth 1500 dollarë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit