Humb jetën 59-vjeçari në Kavajë, tentoi të fikte zjarrin por u asfiksua

Humb jetën 59-vjeçari në Kavajë, tentoi të…

Një 59 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Kavajë. I ndjeri tentoi të fikte zjarrin, por është asfiksuar e për pasojë ka nderuar jetë.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:50, ka rënë zjarr në një sipërfaqe toke në fshatin Sterbeg, Kryevidh. Dyshohet se duke tentuar të shuaj zjarrin në tokën e tij, është asfiksuar nga tymi dhe për pasojë ka ndëruar jetë shtetasi R. P., 59 vjeç, banues në fshatin Sterbeg, Kryevidh, Kavajë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit