Humbën jetën në aksident, darka e fundit për Xhesin dhe Silvën

Humbën jetën në aksident, darka e fundit…

Silva Gjergji nga Rubiku është një nga vajzat e cila humbi jetën mëngjesin e djeshëm në aksidentin e ndodhur në aksin Tiranë-Durrës.

Silva ishte në makinë së bashku me drejtuesin e automjetit, Arbër Tivari dhe me një vajzë tjetër e cila ka ndërruar jetë.

Fatkeqësiht kjo do të ishte darka e fundit për dy të rejat, pasi kanë ngrënë darkë, tre të rinjtë janë nisur drejt Tiranës rreth orës 2 natës.

Dyshohet se shkak i aksidentit është shpejtësia, por nuk përjashtohet as ndonjë rrethanë e pazakontë në rrugë që e ka detyruar shoferin të devijojë dhe të humbasë kontrollin mbi drejtimin e mjetit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit