Humbi kontrollin e motorrit, ndërron jetë në vendngjarje 42-vjeçari

Humbi kontrollin e motorrit, ndërron jetë në…

Në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë ka ndodhur një aksident ku një motor humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

Drejtuesi i motorrit ishte 42- vjeçari Enton Ndini nga Saranda, banues në Rusani.

42-vjeçari ka humbur jetën në vendngjarje si pasojë e plagëve të marra. Ende nuk dihet se çfarë shkaktoi humbjen e kontrollit të motorrit.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Fushë-Verri.

Njoftimi i policisë:

Sarandë/Informacion paraprakRreth orës 14:00, në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë, në vendin e quajtur Fushë-Verri, shtetasi E. N., 42 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit shtetasi E. N, ka ndërruar jetë, në vendngjarje. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit