Humbi ndjenjat teksa drejtonte mjetin, ndërron jetë taksisti 61-vjeçar

Humbi ndjenjat teksa drejtonte mjetin, ndërron jetë…

Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur pasditen e kësaj të enjte në zonën e Kthesës së Kamzës në Tiranë.  

Një 61-vjeçar ka humbur jetën teka ka qenë duke I dhënë mjetit të tij tip taxi. 

Stafi i ambulancës ka konfirmuar se ka ndërruar jetë dhe paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit