I arratisur në Romë Adriatik Llalla kërkohet nga SPAK, gruaja e tij shan gazetarët në sy të fëmijëve

I arratisur në Romë Adriatik Llalla kërkohet…

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dënoi me dy vite burg ish-Kryeprokurorin Adriatik Llalla. Ai është shpallur në kërkim nga SPAK, pasi është arratisur në Romë.

Ndërsa familja e tij ndodhet në Tiranë. Bashkëshortja e Llallës është parë nga gazetarët së bashku me fëmijët e saj. Bashkëshortja e Llallës është bezdisur shumë nga kamerat, sa nuk ka ngurruar të ofendojë operatorët dhe gazetarët.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit