I bërë "tapë", kamzaliu vetëhidhet nga kati i dytë i banesës

I bërë “tapë”, kamzaliu vetëhidhet nga kati…

Një ngjarje e rëndë ka nddhur mbrëmë, pak para ndërrimit të vitit. Konkretisht në kamëz, në rrugën “Adratik” një 30 -vjeçar me iniciale E.L., në gjendje të dehur është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës ku jeton. I plagosuri ka shkuar në spital, ndërsa policia po heton.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 31.12.2021, rreth orës 20:50, në Kamzë, në rrugën “Adriatik”, duke qenë në gjendje të dehur, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës ku banon, shtetasi E. L., 30 vjeç, i cili për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit