I bie telefoni kur po fliste me Berishën, simpantizanti i flaktë e përplas në tokë

I bie telefoni kur po fliste me…

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka realizuar në Memaliaj një takim me simpatizantët e Pd-së. Berisha u ka bërë thirrje që të marrin pjesë në primaret ku do të zgjidhen kandidatët në zgjedhjet vendore.

Gjatë takimit një qytetar ka marrë mikrofonin për të folur me Berishën. Teksa po falenderonte kreun e demokratëve, i bie telefoni dhe ai e përplas në tokë.

Qytetari quhet Agim Kaçi, i cili ishte i emocionuar teksa fliste me Berishën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit