I bie unaza në det gjatë propozimit, burri hero zhytet

I bie unaza në det gjatë propozimit,…

Shpresa e një burri për një propozim romantik në perëndim të diellit u fundos në fillim të këtij muaji, pasi ai aksidentalisht shpërtheu unazën e fejesës ndërsa i propozoi të dashurës së tij në bordin e një varke.

Scott Clyne dhe e dashura e tij e atëhershme Suzie Tucker po qëndronin në varkë duke admiruar pamjen kur Clyne u përpoq të propozonte … vetëm që kutia të binte në oqean, sipas një TikTok tashmë viral .

35-vjeçari më pas u fut në det në një përpjekje për të mbajtur romancën në këmbë, ndërsa Tucker thjesht qeshi nga tmerri.

“E hodha unazën në gji gjatë propozimit tim”, thuhet në tekstin mbi video.

Clyne arriti të merrte unazën dhe prapë vazhdoi me propozimin për të cilin Tucker pranoi të martohej me të.

Sipas 35-vjeçarit, i fejuari i tij kaloi në “modalitet të plotë paniku”.

Clyne tha se arsyeja pse ra unaza ishte për shkak të kapjes së saj në pjesën e sipërme të xhepit të pantallonave të shkurtra.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit