I dehur rreh gruan e tij pas një aksidenti, arrestohet 42-vjeçari shqiptar në Itali

I dehur rreh gruan e tij pas…

Policia italiane ka arrestuar një 42-vjeçar shqiptar pasi ka keqtrajtuar gruan e tij në prani të fëmijëve.

Sipas mediave vendase, policia ndërhyri në një rrugë në lagjen San Lorenzo për një raportim nga disa kalimtarë të një burri në një makinë, i cili kishte goditur një shtyllë në një trotuar dhe kishte goditur një grua me fëmijë. Partnerja shpjegoi se i shoqi e kishte goditur me shuplakë dhe i kishte tërhequr flokët.

Dhuna, shpjegoi ajo, ishin të shpeshta kur i shoqi pinte, duke u bërë i dhunshëm dhe gjaknxehtë, madje, dyzetvjeçari përveçse ka dhunuar bashkëshorten ka kërcënuar edhe karabinierët. U desh të thirrej stafi i 118 për ta qetësuar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit