“I hipi sipër e desh e mbyti”, të rinjtë bëjnë dashuri në mes të plazhit në Vlorë

“I hipi sipër e desh e mbyti”,…

Ndodh edhe kjo në Vlorë. Një çift të rinjsh ka skandalizuar të madh e të vogël në qytezën e Orikumit, kur në mes të plazhit kanë filluar të kryejnë marrëdhenie. Sipas një qytetareje që ishte aty pranë, befas vajza i hipi djalit sipër dhe desh e mbyti, duke i lënë pa fjalë të gjithë plazhistët e tjerë. Shumë prej tyre kanë ngelur pa mend nga skena pasi të rinjtë duket se nuk e vrisnin mendjen fare që aty pranë kishte familjarë dhe fëmij. Nuk dihet nëse çifti ishte i huaj apo shqiptar. Në vijim video skandaloze e filmuar nga qytetarët dhe e dërguar pranë redaksisë së Gazeta Atdheu.  

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit