I përdhunoi 3 djemtë, nëna vret me thikë fqinjin

I përdhunoi 3 djemtë, nëna vret me…

Sarah Sands është nëna e tre djemve të cilët u përdhunuan nga fshqinji pedofil. Djemtë e saj kishin shkuar në shtëpinë e fqinjit të moshuar Michael Plaisted për ta ndihmuar atë me disa punë.

Reece pasi hyri në shtëpi, vrapo direkt në katin e sipërm të shtëpisë.“Ai u ul dhe po më shikonte”, thotë Sarah.“Sytë e tij ishin të hapur. Unë i thashë “zemër çfarëdo që do të thuash, sigurohu që të jetë e vërtetë. Më tha: “Mami është shumë keq.”

Nëna mori thikën dhe vrau fqinjin e saj të moshuar, pasi ky i fundit kishte abuzuar seksualisht me tre djemtë e saj, dy binjakët dhe djalin e saj më të madh.

Ajo mori një thikë nga sirtari i kuzhinës dhe kaloi bllokun ku jetonin në Londrën Lindore për në banesën e fqinjit të saj, Pleisted. Sarah e ka goditur me thikë tetë herë dhe e kishte parë të gjakosur deri në vdekje pa thirrur një ambulancë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit