I riu në Peshkopi bën DRIFT dhe djeg gomat në rrugë, por nuk e “shijon” dot deri në fund (Video)

I riu në Peshkopi bën DRIFT dhe…

Një i ri në Peshkopi është filmuar teksa bën drift dhe xhiron gomat në rrugë. Por “argëtimi” i ka zgjatur shumë pak pasi në vendngjarje vjen patrulla e Policisë Rrugore e cila po kalonte aty.

Ndërsa i riu sapo i sheh nxiton të futet me mjet në një lavazh aty pranë. Por policia ndalon mjetin e tyre dhe shihet teksa një punonjës i policisë Rrugore zbret, duke u drejtuar për tek djali që xhiroi gomat.

Video https://www.facebook.com/AksidenteRrugore1/videos/824169038280774/?t=27

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit