I riu rrëmben të dashurën dhe e 'flakën' nga dritarja, vajza mbetën e paralizuar

I riu rrëmben të dashurën dhe e…

Një histori dashurie e cila ka përfunduar në mënyrë tepër tragjike.

Angel Lynn, e cila ka mbetur e paralizuar pasi i dashuri ish i dashuri që kishte 9 vite e lidhur, e ka rrëmbyer dhe hedhur nga makina.

Angel u dëmtua rëndë dhe tani nuk mund të ecë, të ushqehet ose të flasë.

Ajo u rrëmbye nga ish-i i saj dhe miku i tij, të dy 20 vjeç.

Ndërkohë, dy të rinjtë janë arrestuar pas ngjarjes dhe ndodhen në burg, ku ishi i saj u dënua me 7 vjet e gjysmë burg dhe miku i tim me 21 muaj paraburgim.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit