I riu shqiptar dhunon gruan në Itali dhe i rrëmben vajzën

I riu shqiptar dhunon gruan në Itali…

Një 28-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar nga policia italiane.

Sipas medieve fqinje, ai ka dhunuar partneren e tij 38-vjeçare dhe ka marrë vajzën 1-vjeçare, duke e kërcënuar se do të largohej drejt Shqipërisë dhe nuk do ta shihte më kurrë.

Pasi 38-vjeçarja lajmëroi policinë, shqiptari u gjet në shtëpinë e një të afërmi. Vajza e vogël iu kthye nënës shëndoshë e mirë.

Ai është çuar në paraburgim, ndërsa ka rezultuar se dy vite më parë ka qenë i dënuar pësëri për dhunë në familje.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit