I riu shqiptar "thumbon" kosovarët: Janë pa fe e pa besë, do t’i vras si serbi

I riu shqiptar “thumbon” kosovarët: Janë pa…

Së fundmi ka qarkulluar një video në rrjetet sociale “Tik Tok”, ku një shqiptar shfaq urrejtje për shqiptarët e Kosovës.

Ai i ka quajtur shqiptarët e Kosovës të pa fe dhe të pa besë, madje kalon dhe në kërcënime duke thënë se do ti vrasë siç kanë bërë serbët.

Ai tha:

“Unë nuk i du kosovarët, si serbi do të bëhem, pushën në krah dhe do ti vr*as”.

VIDEO KËTU

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit