I riu tenton vetëvrasjen me lirar, më pas hidhet nga çatia

I riu tenton vetëvrasjen me lirar, më…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të enjte në kryeqytet. ësohet se një 29-vjeçar është ka tentuar vetëvrasjen. I riu ka tentuar të varet me litar, por është ndaluar nga familjarët.

Më pas, është hedhur nga çatia e banesës së tij dykatëshe. 29 vjeçari ka arritur ti mbijetojë plagëve dhe ndodhet në spitalin e traumës në Tiranë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit