I rrahën burrin, shqiptarja gjen dhunuesit dhe i bën që të pendohen

I rrahën burrin, shqiptarja gjen dhunuesit dhe…

Mëngjesin e së dielës në Pejë ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Dy persona kanë dhunuar një burrë. Pas kësaj, gruaja e të dhunuarit ka gjetur agresorët dhe i ka bërë të pendohen duke i rrahur keqazi. Policia ka kapur dy të dyshuarit, ndërsa ka proceduar në gjendje të lirë gruan.

Policia:

Pejë, 23.01.2022 – 09:53. Viktima mashkull nga Kosova, ka informuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuarit meshkuj kosovarë, gjatë përleshjes gruaja e viktimës e dyshuara femër kosovare kishte sulmuar fizikisht dy të dyshuarit. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Tre të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit