“Ike për të më lënë shpirtin e vrarë”, nëna e Sokol Olldashit: Gjithçka e parandjeve

“Ike për të më lënë shpirtin e…

Ish-deputeti demokrat, Sokol Olldashi ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti më 20 nëntorit 2013. Nëna e tij shpesh ka ngritur pikëyetje në lidhje me aksidentin e tij.

Ajo ka përkujtuar të birin, nëpërmjet një dedikimi prekës. Më tej, shkruan se Olldashi e ka parandjerë çdo gjë. Nëna e tij shkruan se ish-deputeti e njihte të mirën dhe të keqen.

Shpirti im , gjithshka e parandjeve, sepse e njihje jeten gjer ne kapilare. E njohe te miren dhe te keqen qe kur ishe filiz dhe ndjeve e provove aqe shume dhimbje … Ike per te me lene mua me shpirt te vrare e mall pafund per ty, i miri im…Sa mall shpirt…Ike per te mos u kthyer, ndersa une pres, pres , pres…Te dua shume…!” shkruan nëna e ish-deputetit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit