Imami nga Prishtina: Bëni sa më shumë s*ks me gratë tuaja se fitoni sevape!

Imami nga Prishtina: Bëni sa më shumë…

Kohët e fundit deklaratat e disa hoxhallarëve kanë bërë bujë dhe kanë shkaktuar shumë polemika. E para deklaratë që solli shumë reagime në rrjetet sociale ishte ai i hoxhës nga Kosova Irfan Salihu, i cili u shpreh se njerëzit më të urryer te Zotit janë beqarët, Ndërkohë pas kësaj, erdhi edhe një deklaratë nga Imami nga Prishtina, Fadil Musliu, i cili është bërë “viral” kohët e fundit. I ftuar në një emission televiziv ku fliste për marrëdhënien bashkëshortore mes çifteve, Musliu kërkoi nga burrat që të bëjnë sa më shpesh seks më gratë e tyre, pasi vetëm kështu mund të fitojnë sevape.

Imami Fadil Musliu:

Jepni dashuri pa kufi grave të juaja sepse është obligim dhe sa herë që bëni marrëdhënie seksuale ju fitoni shumë sevape.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit