Ish-velinës i zbërthehet bluza, i del në pah gjoksi ‘bombastik’

Ish-velinës i zbërthehet bluza, i del në…

Ish-velina Kejvina Kthella ka kaluar një skenë të sikletshme një natë më parë. E ftuar në “Binjakët show”, Kthella u fut në një vaskë të mbushur me akull bashkë me Romeo Veshajn, por e tradhtoi bluza që kishte veshur.

Në momentin që nuk pritej, Kejvinës iu zbërthye bluza dhe i doli gjithë gjoksi. Ajo u përpoq ta mbante me duar dhe kërkoi ndihmë nga Romeo për ta mbërthyer.

Moderatori u ul dhe ia mbërtheu teksa thoshte: Avash moj avash se kemi kamerierin në dhomë akoma!

<iframe width=”1237″ height=”696″ src=”https://www.youtube.com/embed/pmVhZNmyiZQ” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit