Ishte duke pirë kafe, i moshuari ndërron jetë sapo del nga lokali

Ishte duke pirë kafe, i moshuari ndërron…

Një i moshuar ka gjetur vdekjen sapo ka dalë nga një lokal në qendër të qytetit.

Sipas policisë, 80-vjeçari ka qenë duke pirë kafe në një lokal ndërsa nuk është ndjerë mirë dhe është çuar drejt banesës së tij.

Por për fat të keq nuk ia ka dalë pasi është rrëzuar në tokë vetëm pak metra larg lokalit dhe ja ndërruar jetë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ndërsa trupi do të çohet në morg për ekspertizën mjekoligjore që do të përcaktojë shkaqet e vdekjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit