Ishte ndarë nga ajo, 31-vjeçari tenton të djegë shtëpinë e ish-të dashurës

Ishte ndarë nga ajo, 31-vjeçari tenton të…

Policia në kryeqytet ka vënën në pranga një shtetas 31-vjeçar. Ky i fundit akuzohet se ka tentuar t’i djegë banesën ish-të dashurës. Shtetasi me iniciale V.Z vecc kësaj, ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj ish-it të tij.

Policia:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit V. Z., 31 vjeç, pasi ka tentuar t’i djegë banesën ish të dashurës, dhe në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj saj.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit