Ishte përdorur apo do të përdorej?/ Grupet kriminale lënë kallashin në koshin e mbetjeve

Ishte përdorur apo do të përdorej?/ Grupet…

Në mes të ditës, qytetarët e Vlorës kanë pikasur një armë automatike tip kallashnikov. Arma ishte hedhur apo fshehur pranë një koshi mbetjesh në lagjen 10 Korriku.

Nuk dihet nëse arma është përdorur në një krim dhe është tentuar të zhduket apo do të përdorej për një atentatë.

Lajmi në pëditësim.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit