Itali, kamioni përplas të moshuarin shqiptar

Itali, kamioni përplas të moshuarin shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brescia të Italisë. Një i moshuar shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë. 79-vjeçari u përplas nga një kamion mbeturinash.

Mësohet se ai ka përplasur kokën në asfalt. Shoferi i kamionit ka njoftuar menjëherë ambulancën dhe i moshuari ndodhet ende në spital, në gjendje kritike për jetën. Deri më tani nuk dihet identiteti i të plagosurit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit