Itali| Makina përplaset me trafikndarësen, aksidenti i merr jetën 21-vjeçares shqiptare

Itali| Makina përplaset me trafikndarësen, aksidenti i…

Një aksident i rëndë dhe tejet tragjik, ka shuar në moshën 21-vjeccare, shqiptaren Stela Luciani. Kjo e fundit mësohet se ka qenë duke drejtuar një makinë, ndërsa pasagjerë kishte edhe dy miq të saj, në momentin që është përplasur me trafikndarësen dhe si pasojë makina ka përfunduar përmbys në zonën e Bazzano-s, duke marrë jetën e Stelës nga Shqipëria. Sipas mediave italiane, 21-vjeçarja pësoi lëndime më të mëdha dhe u transportua me ambulancë në urgjencën e San Salvatores, por edhe pas operacionit nuk arriti të shpëtojë.

EMRI/ Makina përfundoi përmbys, kush është
EMRI/ Makina përfundoi përmbys, kush është
EMRI/ Makina përfundoi përmbys, kush është
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit