Itali/ Sekuestrohen 40 mln € drogë, në pranga shqiptarë e italianë

Itali/ Sekuestrohen 40 mln € drogë, në…

Një operacion i zhvilluar nga policia italiane dhe ajo shqiptare ka përfunduar me arrestimin e 37 personave, të cilën akuzohen për trafik ndërkombëtar droge.

Policia ka sekuestruar drogë 3.5 ton drogë, të llojit marijuanë dhe kokainë me vlerë 40 milionë euro.

Sot në orën 12:00 pritet të mbahet një konferencë për shtyp nga autoritetet./Gazetaatdheu.com/

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit