Jim Belushi vjen në Shqipëri, vëmendjen e merr parrulla në rrugë

Jim Belushi vjen në Shqipëri, vëmendjen e…

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare, Jim Belushi, ka ardhur në Shqipëri. 

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë aktori, pasi ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku shfaqet mes një burri dhe një gruaje, e cila shet perime.

“Në rrugë” shkruan aktori në postimin e tij, teksa vëmendjen e ka marrë shkrimi që ndodhet tek muri pas krahëve të tij ku thuhet “Fuck shteti!”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit