Juventusi në zi: ndahet nga jeta lojtari premtues vetëm 17 vjeç!

Juventusi në zi: ndahet nga jeta lojtari…

Vajtim në botën e futbollit dhe, veçanërisht, në botën e Juventusit!

Sot Bryan Dodien, një lojtar i ri premtues nga sektori i të rinjve të Juventus, u nda nga jeta.

I lindur në vitin 2004, Dodien në 2015 u diagnostikua me kancer dhe kjo e detyroi atë të braktisë fushat për ca kohë.

Ai pastaj u kthye në fushë në vitin 2019, pasi u shërua, por sot mbërriti lajmi i tmerrshëm.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit