Ka 30 dhoma, pishina dhe palestra! Kështjella e shekullit XIX, do të bëhet shtëpia e re e Messit

Ka 30 dhoma, pishina dhe palestra! Kështjella…

Qëndrimit në hotel për yllin argjentinas, i erdhi fundi. Një kështjellë franceze e shekullit të 19-të mund të bëhet parajsë për Lionel Messin dhe familjen e tij në Paris.

Ndërtesa madhështore i takon vitit 1899 dhe ka dy mijë metra katrorë, 30 dhoma si dhe një pishinë të brendshme, palestër, disa garazhe, dhoma personeli, etj.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit