Ka 7 fëmijë e 17 nipër e mbesa, gjyshja plekset me 24-vjeçarin: Dua dhe një fëmijë!

Ka 7 fëmijë e 17 nipër e…

Dashuria nuk njeh moshë dhe këtë e ka vërtetuar edhe një grua 61-vjeçare e cila është gjyshe e 17 nipërve dhe mbesave, por që nuk e kanë penguar të kurorëzojë dashurinë me një 24 vjeçar.

Sipas dailyMail, Kuran McCain dhe gruaja e tij, nëna e shtatë fëmijëve, Cheryl McGregor u takuan për herë të parë në vitin 2012. McCain ishte 15 vjeç kur punonte bashkë me Cheryl McGregor në një fast-food.

Pas kësaj ata nisën të pëlqeheshin dhe pasi humbën kontaktet, ata gjetën njëri-tjetrin në vitin 2020. U martuan në vitin 2021, teksa frytin e dashurisë pritet ta gëzojnë me një fëmijë, ndonëse Cheryl McGregor ka 7 fëmijë dhe 17 nipër dhe mbesa.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit