"Ka nxjerrë shkumë nga goja", zbardhet dëshmia e efektivëve që shoqëruan të riun që humbi jetën

“Ka nxjerrë shkumë nga goja”, zbardhet dëshmia…

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me vdekjen e Laer Kurti i cili është larguar me vrap në momentin që patrulla i ka kërkuar dokumentat e identifikimit.

Më pas ai u dërgua në komisariat dhe policia njoftoi se pas disa probleme shëndetësore që shfaqi u dërgua në spital ku dhe ndërroi jetë.

Mësohet se i riu ka shfaqur komplikacione të rënda shëndetësore duke nxjerrë shkumë prej goje.

Policia ka lajmëruar menjëherë autoambulancën, e cila ka bërë shoqërimin tij në spital, por për fat të keq nuk arriti të mbijetojë.

Njëri nga efektkvët gjatë dëshmisë ka hedhur poshtë pretendimet se ndaj të riut është ushtruar dhunë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit