E humbur prej 10 ditësh, gjendet e vdekur 3-vjeçarja

E humbur prej 10 ditësh, gjendet e…

Një ngjarje tragjike është regjistruar në lagjen Gülnar të Mersinit. Në këtë vend është gjetur turpi i pjate i një vogëlusheje 3 vjeçare e identifikuar si Müslüme Yağal.

E ndjera, vajza e familjes Yağal, rezultonte e zhdukur prej 10 ditësh, teksa u gjet afërsisht 7 kilometra larg çadrës ku u zhduk. Pas lajmit të afërmit, kryesisht prindërit e së ndjerës u tronditën nga ngjarja.

Burimi: sabah.com/Përktheu dhe përshtati: Gazeta Atdheu

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit